PREFABRYKATY

Zakład Materiałów Budowlanych

Krogulcza Sucha 56A

26-505 Orońsko

(48) 618 42 52

693 977 600

www.wasik.pl

info@wasik.pl

605 205 205

BETON

Przedsiębiorstwo

Produkcyjno - Usługowo - Handlowe

Krogulcza Sucha 56A

26-505 Orońsko

536 205 205

Prowadzimy działalność na terenie miast:
Radom
Kielce
Końskie
Lublin
Opoczno
Starachowice
Zwoleń

Beton towarowy doskonały w każdej dużej inwestycji.

Zwiększenie parku maszynowego, a tym samym produkcji, pozwoliło nam w 2000 roku zająć się produkcją betonu towarowego. Wiedząc doskonale, czego oczekują od nas nasi klienci, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Nasz beton towarowy powstaje w warunkach przemysłowych, które umożliwiają staranne dochowanie receptury, co znacznie wpływa na jakość kompozytu.

 

Ważna część naszej pracy odbywa się za zamkniętymi drzwiami laboratorium. Na barkach naszych laborantów spoczywa: dobór odpowiedniej jakości składników, dobór odpowiednich domieszek chemicznych, bieżąca kontrola dostarczanych nam składników, opracowywanie receptur, czy badanie właściwości stwardniałego betonu.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo beton towarowy w różnych klasach, które bez problemu dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Zgodnie z normą PN-EN 206-1:2003 istnieje możliwość złożenia zamówienia recepturowego bądź projektowanego. W recepturowym zamawiający przedkłada nam recepturę, zgodnie z którą zobowiązujemy się mieszankę wykonać. W przypadku projektowanego, zamawiający określa w specyfikacji właściwości pożądane betonu a opracowaniem projektu mieszanki zajmujemy się my sami.

 

Nasza firma znajduje się niedaleko Radomia. Dzięki dobrym połączeniom z drogami krajowymi a także specjalistycznej flocie transportowej, szybko i sprawnie dowozimy mieszankę betonową na plac budowy. Bez względu na lokalizację miejsca dostarczenia, czy jest to Radom, czy inna miejscowość, gwarantujemy beton towarowy, który po odpowiednim zagęszczeniu i pielęgnowaniu osiągnie optymalne właściwości. Dlatego tak ważna jest jego prawidłowa pielęgnacja. My dostarczamy masę najwyższej jakości i to za nią ponosimy pełną odpowiedzialność. Ale w momencie jej dostarczenia, to Państwo ją przejmujecie. Oczywiście z naszej strony mogą Państwo liczyć na merytoryczne wsparcie, jak wpłynąć na pożądane właściwości betonu stwardniałego.

Switch to mobile version