PREFABRYKATY

Zakład Materiałów Budowlanych

Krogulcza Sucha 56A

26-505 Orońsko

(48) 618 42 52

693 977 600

www.wasik.pl

info@wasik.pl

605 205 205

BETON

Przedsiębiorstwo

Produkcyjno - Usługowo - Handlowe

Krogulcza Sucha 56A

26-505 Orońsko

536 205 205

Prowadzimy działalność na terenie miast:
Radom
Kielce
Końskie
Lublin
Opoczno
Starachowice
Zwoleń

Wytwórnia betonu z Radomia

 

Materiały betonowe wymagają nowoczesnej produkcji przy użyciu sprawdzonych technologii. Zakład Materiałów Budowlanych Wasik spełnia wszelkie normy nałożone przez polskie oraz europejskie prawo budowlane. Odbiorcy mogą być pewni, iż wytwórnia betonów wypuszcza na rynek elementy, które przeszły przez zakładową kontrolę jakości i zostały sprawdzone przez profesjonalne laboratorium.

 

Wytwórnia produkuje beton towarowy różnej klasy, jak również beton konstrukcyjny, wodoszczelny i mrozoodporny. Wytwórnia betonów w Radomiu sprzedaje na bardzo szeroką skalę beton zbrojony, tak bardzo istotny przy budowie ciężkich i wysokich konstrukcji. W ofercie znajdują się mieszanki cementowo piaskowe, pustaki ścienne, fundamentowe oraz wentylacyjne. W radomskiej wytwórni betonu można zamówić także płyty do utwardzania placów a także elementy wykorzystywane do budowy dróg i autostrad.

 

Zakład Materiałów Budowlanych Wasik posiada własną, specjalistyczną flotę, dzięki której możliwe jest dostarczanie częstych dostaw betonu w bardzo dużych ilościach. Tak zwane prefabrykaty spełniają normy jakościowe, poszczególne produkty posiadają identyczne parametry. Przedsiębiorstwo cieszy się dobrą renomą nie tylko wśród lokalnych przedsiębiorców oraz inwestorów. Na szczególną uwagę zasługuje produkcja betonu najwyższej klasy, oraz materiałów sklasyfikowanych na niższych poziomach. Taka różnorodność sprawia, iż Wasik jest w stanie dostarczać beton spełniający normy bardzo wielu inwestycji różniących się od siebie swoją specyfiką.

Switch to mobile version