O FIRMIE

Firma Wasik to solidny partner w branży budowlanej. Jest to firma rodzinna, powstała w 1989 roku pod nazwą Zakład Materiałów Budowlanych.

 

Od momentu powstania po dzień dzisiejszy zakład zajmuje się produkcją materiałów prefabrykowanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wraz ze zdobytym doświadczeniem i zapleczem technologicznym uruchomiliśmy w 2000 roku.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo -Handlowe, specjalizujące się w wytwarzaniu całej gamy betonów. Poprzez dobrą organizację produkcji, równoczesne zaplecze logistyczne i transportowe osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku, którą konsekwentnie utrzymujemy do dziś.

 

Dewizą naszej firmy w budowaniu relacji partnerskich jest krótki okres realizacji zamówień, dostępność materiałów, terminowość dostaw, realizacja indywidualnych zamówień i dużych kontraktów.

 

Markę swą budujemy w oparciu o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, potwierdzonych posiadanymi certyfikatami. Dbając o dobro i zadowolenie naszych klientów zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiadającą odpowiednie przygotowanie zawodowe, co jest dodatkowym atutem firmy Wasik.

 

1 (7) d

11 (1) d11 (3) d

11 (4) d1 (1) d 11 (6) d11 (8) d

Switch to desktop version